xiaomi logo

 

Powerbanki od Xiaomi to idealny przykład najlepszego stosunku pojemności, wykonania do ceny. W ofercie Chińczyków znajdziemy już kilka propozycji, a teraz dołącza do nich kolejna, zdecydowanie największa i z pewnością najlepiej wyposażona, za którą nie przyjdzie nam dużo płacić.

 

Dotychczasowo Xiaomi w swoim portfolio posiadało powerbanki z maksymalną pojemnością 16 Ah, co i tak było dużo, ale dzisiaj się to zmienia. Zgodnie z niedawną plotką, którą Wam przedstawialiśmy, do oferty właśnie dołącza odmiana przenośnego banku energii o pojemności 20 Ah.

 

Zrzut ekranu 2015-11-09 o 13.50.14

 

Dodatkowo Chińczycy zdecydowali się zastosować technologię Quick Charge 2.0 od Qualcomma, co z pewnością zainteresuje wielu użytkowników mobilnych urządzeń ze Snapdragonami na pokładzie. Dodatkowo umożliwia to szybkie ładowanie samego powerbanka i od 0 do 100% wystarczy 5 godzin, aby mieć pełne 20 Ah. Ze specyfikacji warto jeszcze wymienić dwa porty USB, a także cztery diody informujące o stanie naładowania. Na koniec cena. Po przeliczeniu wynosi około 100 złotych, ale pamiętajmy, że jeśli my będziemy chcieli kupić tego powerbanka to będziemy zmuszeni doliczyć jeszcze kilkanaście złotych.

 

Niemniej jednak wciąż jest to bardzo atrakcyjna propozycja. Niestety, musimy poczekać na pojawienie się powyższej nowości na takich portalach jak Aliexpres. Mimo wszystko, znacie lepszą ofertę?

 

 

źródło: mobipicker

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.