Nexus 6P ma problemy – użytkownicy zgłaszają samoistne pękanie szkła

Newsy

nexus 6p huawei pekajace szklo

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Pierwsze światowe recenzje Nexusa 6P są bardzo pozytywne. Według wielu Huawei udało się stworzyć smartfona, który odświeża tę rodzinę urządzeń, a przy okazji pokazuje konkurencji jak się powinno tworzyć tego typu produkty. Niestety, nie ma róży bez kolców i tak oto użytkownicy zgłaszają pierwsze problemy – stosunkowo poważne.

 

nexus 6p huawei pekajace szklo sad

 

Chodzi oczywiście o tytułowe pękanie szkła. Wielu posiadaczy Nexusa 6P przedstawia ten sam kłopot – bez ingerencji z zewnątrz, szklane powierzchnie pękają. Póki co, dotyczy to głównie tylnego panelu, na którym zamieszczono aparat, diodę doświetlającą, laserowy autofocus i wszystkie moduły.

 

nexus 6p huawei pekajace szklo dsadas

 

Jednak także przednia tafla szkła może pęknąć, co potwierdza jeden z użytkowników Reddita, który miał to nieszczęście, że podczas lotu samolotem pojawiło się pękniecie.

 

nexus 6p huawei pekajace szklo dsaasd

 

W takim razie w czym tkwi problem? Najprawdopodobniej z metalową obudową, którą Nexus 6P wprowadził do swojej rodziny. Zastosowany materiał lubi się rozszerzać pod wpływem temperatur, a także ciśnienia i tego Huawei nie sprawdziło projektując swój model. Na szczęście umowa gwarancyjna obejmuje tego typu uszkodzenia. Niestety, sam producent nie wydał jeszcze odpowiedniego oświadczenia, a Google przekierowuje uwagę właśnie w stronę Chińczyków.

 

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x