karalux lg v10 zloto 24 karaty

 

LG uważane jest za jedną z najlepszych firm, ale statystyki sprzedaży mówią coś innego. Koreańczycy zmuszani są do oferowania swoich produktów po możliwie najniższych cenach, a to oczywiście nie wpływa pozytywnie na rozwój. Jednak ten producent potrafi zrobić ciekawe urządzenia.

 

Najlepszym przykładem jest V10, którego – jak się okazuje – można kochać albo nienawidzić. Mimo wszystko jest to smartfon, który wprowadza kilka nowych smaczków niespotykanych na co dzień. Dlatego też wiele osób pytało się nas, kiedy ten model pojawi się w Polsce. Konkretnej daty nie znamy, ale możemy potwierdzić, że V10 pojawi się także u nas – jeszcze w tym kwartale, a więc do końca roku.

 

lg class oficjalnie premiera prezentacja metal aluminium

 

Jednak to nie jedyny smartfon LG, który szykuje się do poznania europejskiego rynku. Drugim jest Class, a więc pierwsze urządzenie z Androidem od Koreańczyków, które zostało wykonane z metalu. Niestety, tutaj już większość opinii jest negatywnych za sprawą designu, który – bądź, co bądź – ma kilka mankamentów. Co ciekawe, w Polsce będziemy modelu Class szukać pod nazwą Zero. W tym wypadku możemy jeszcze ujawnić cenę, która ma wynosić około 1800 złotych.

 

W takim razie już niedługo ujrzymy nowego flagowego smartfona oraz metalowe urządzenie z wysoką ceną. Znajdą się chętni?

 

 

 

źródło: GSMArena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.