ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dwa ciekawe modele od LG zmierzają do Europy: V10 i Zero

Autor: Łukasz Pająk Kategoria: Newsy
karalux lg v10 zloto 24 karaty

LG uważane jest za jedną z najlepszych firm, ale statystyki sprzedaży mówią coś innego. Koreańczycy zmuszani są do oferowania swoich produktów po możliwie najniższych cenach, a to oczywiście nie wpływa pozytywnie na rozwój. Jednak ten producent potrafi zrobić ciekawe urządzenia.

Najlepszym przykładem jest V10, którego – jak się okazuje – można kochać albo nienawidzić. Mimo wszystko jest to smartfon, który wprowadza kilka nowych smaczków niespotykanych na co dzień. Dlatego też wiele osób pytało się nas, kiedy ten model pojawi się w Polsce. Konkretnej daty nie znamy, ale możemy potwierdzić, że V10 pojawi się także u nas – jeszcze w tym kwartale, a więc do końca roku.

lg class oficjalnie premiera prezentacja metal aluminium

Jednak to nie jedyny smartfon LG, który szykuje się do poznania europejskiego rynku. Drugim jest Class, a więc pierwsze urządzenie z Androidem od Koreańczyków, które zostało wykonane z metalu. Niestety, tutaj już większość opinii jest negatywnych za sprawą designu, który – bądź, co bądź – ma kilka mankamentów. Co ciekawe, w Polsce będziemy modelu Class szukać pod nazwą Zero. W tym wypadku możemy jeszcze ujawnić cenę, która ma wynosić około 1800 złotych.

W takim razie już niedługo ujrzymy nowego flagowego smartfona oraz metalowe urządzenie z wysoką ceną. Znajdą się chętni?

źródło: GSMArena

Sprawdź najnowsze wpisy