samsung-logo-3d-496x259

Na targach CEATEC w Japonii koreański gigant zaprezentował kolejny tablet z linii Galaxy, jaki wejdzie do jego portfolio. Nie ma jednak fajerwerków – chodzi o odświeżoną wersję Galaxy Tab 7.7, czyli Galaxy Tab 7.7 Plus.

Nowe dziecko Samsunga nie będzie różniło się zupełnie niczym od swojego poprzednika oprócz dwiema, dość przyjemnymi dla użytkownika, funkcjami. W nowym Tabie 7.7 znajdziemy bowiem tuner DVB-T oraz łączność LTE.Reszta specyfikacji znana jest jako identyczna z pierwszej generacji tabletu – znajdziemy w niej procesor dwurdzeniowy Exynos o taktowaniu 1,4 GHz, 1 GB RAM, wyświetlacz Super AMOLED o rozdzielczości WXGA wielkości 7,7 cala, 16 lub 32 GB pamięci wbudowanej, kamerkę 2 Mpx oraz aparat 3 Mpx. Tablet pracuje pod kontrolą Androida 4.0.

Jak na ten moment nie wiadomo nic o dostępności i potencjalnej cenie urządzenia.

Źródło: mobilegeeks 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.