HTC Sinking

 
Premiera HTC One A9 miała pokazać, że firma staje na nogi i nie zamierza opuszczać rynku mobilnego. Design smartfonu okazał się kontrowersyjny, tak jak i dość dziwna reklama promująca urządzenie. Widać, że nawet sami Tajwańczycy mają świadomość (?) tego, że ich produkt jest podobny do konkurencyjnego (białe jabłka w reklamie – nie wiem o co tu chodzi).
 
Niemniej jednak firma idzie dalej na przód i przygotowuje kolejny telefon. Ochrzczony jako One X9 ma podobno kosztować około $ 470. Spekuluje się, że będzie on napędzany Snapdragonem 820 lub ewentualnie chipsetem MediaTek Helio X20, a jego wyświetlacz będzie miał rozdzielczość 2K (wielkość nie jest jeszcze znana).
 
Ponadto smartfon prawdopodobnie będzie posiadał 4 GB RAM i 64/128 GB pamięci wewnętrznej, choć może być również dostępny z konfiguracją 32 GB i 3 GB RAM, aby obniżyć cenę. Jeżeli chodzi o aparat, to będzie to sensor 23 MP z tyłu i 4 MP z przodu. Urządzenie będzie zrobione z aluminium. Znajdziemy w nim także dwa głośniki HTC BoomSound oraz baterię o pojemności 3,500 mAh.
 
HTC One X9
 
Wnioskując po ulotce, przynajmniej design wydaje się być podobny do starego wzornictwa HTC znanego z modeli Butterfly.
 
źródło: gsmarena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.