xiaomi powerbank

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Niezwykle popularne ostatnimi czasy powerbanki są produkowane już przez coraz więcej firm. Z tyłu nie zostają również największe chińskie marki, a w tym Xiaomi. Źródła donoszą, że już 11 listopada do sprzedaży ma trafić powerbank tego producenta o potężnej pojemności.

 

Według Gizchina już w następnym tygodniu, czyli 11 listopada do sprzedaży trafi najnowszy bank energii spod szyldu Xiaomi. Najciekawszą kwestią jest oczywiście pojemność, która w tym przypadku zapowiada się naprawdę świetnie. Chińskie źródła mówią, że najnowszy powerbank Xiaomi będzie posiadał pojemność 20000 mAh! Nie wiemy niestety ile za urządzenie przyjdzie nam zapłacić, ale biorąc pod uwagę, że nieco mniejszy powerbank z rodziny Xiaomi (16000 mAh) kosztuje tylko 25 dolarów, to możemy spodziewać się świetnej ceny.

 

Taka pojemność z pewnością zaspokoiłaby większość konsumentów, i nawet osoby, które potrafią „zakatować” swoje urządzenie mogłyby w tym urządzeniu znaleźć ratunek.

 

* na zdjęciu powerbank Xiaomi 10400 mAh

 

Źródło: gizchina
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.