Kiedy BlackBerry Venice dostanie Androida Marshmallow?

Adrian Smorąg Adrian Smorąg Newsy
blackberry venice oficjalne zywa real android bb 65465654

Blackberry Priv na rynku debiutuje z systemem Android w wersji Lollipop. Informacja, że system został przez tego kanadyjskiego producenta w dużym stopniu zmodyfikowany wywołała temat aktualizacji do kolejnych wersji, przede wszystkim do zaprezentowanego we wrześniu Marshmallow – wiele osób ma obawy, o to czy i kiedy pierwszy smartfon od BlackBerry z systemem Android może otrzymać aktualizację.

Dopiero teraz poznaliśmy plany firmy odnośnie przygotowania i wdrożenia nowego systemu dla BlackBerry Venice. Niestety najwidoczniej aktualizacja systemu nie jest dla koncernu priorytetem, bowiem ma się pojawić dopiero „po nowym roku” – i może być to zarówno styczeń, jak i koniec roku.

Choć na Androida Marshmallow posiadacze BlackBerry Venice jeszcze poczekają, to nie oznacza, że firma w między czasie nie będzie się zajmować zabezpieczeniami systemu – firma planuje wdrażać comiesięczne łatki przygotowywane przez Google dla Androida maksymalnie z miesięcznym opóźnieniem.

Fakt, że system Android Marshmallow może pojawić się dopiero za kilka miesięcy sprawił, że rozważacie rezygnację z zakupu modelu Priv?

Źródło:androidcentral.com

Sprawdź najlepsze prezenty na Komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na Komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy