83000 punktów w AnTuTu? W tym smartfonie drzemie potencjał

Newsy

101326103

Wczorajszy dzień był głośny z racji oficjalnego ujawnienia przez Huawei najnowszej jednostki – procesora Kirin 950. Poznaliśmy jego dokładną specyfikację, wiemy w jakim połączeniu wystąpi, jeśli chodzi o grafikę. Jednak sami przyznacie, że to dopiero sam procesor. Dodajmy zatem do niego telefon. Szykuje się połączenie idealne?

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

 

Huawei ma dokładny plan działania, jeśli chodzi o jego nowy procesor. Zostanie on umieszczony w zbliżającym się wielkimi krokami smartfonie Mate 8, który prezentuje się wręcz mocarnie. Co takiego w nim znajdziemy? Ano oprócz wspomnianej wyżej jednostki Kirin 950, w urządzeniu pracować będzie jeszcze 4 GB pamięci RAM, 16 megapikselowy aparat główny oraz 8 megapikselowa kamerka przednia. Użytkownikom przeznaczono zaś 64 GB pamięci wewnętrznej.

 

kirin-950

 

Co więcej, Huawei Mate 8 charakteryzuje się dużym 6 calowym ekraniem o rozdzielczości Full HD, gdyż producent sam stwierdza, że obecność wyższej rozdzielczości w smartfonem jest zbędna. Urządzenie działać będzie na Androidzie 6.0 Marshmallow.

 

MAte-8-specs-GFXBench

 

Jednak o czym trzeba obowiązkowo wspomnieć to fakt, że procesor Kirin 950 poddawany testom benchmarkowych jest w stanie osiągnąć wyniki rzędu 83000 punktów. To totalny pogromca, jeśli chodzi o bazę AnTuTu. Czyżby to oznaczało, że koniec roku, 26 listopada zamknie i jednocześnie rozłoży na łopatki najszybsze smartfony? Jeśli tak, oznaczać to będzie jedno – Huawei znów pokazał swoją moc, a jego marka zdobędzie duże uznanie.

 

źródło: GSM Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x