Aktualizacja HTC One X i One S do Jelly Bean już niebawem

Newsy

htc-one-x-jelly-beanHTC przedstawiło dziś plany aktualizacji smartfonów One X oraz One S do najnowszej wersji Androida, czyli 4.1 Jelly Bean. Nowe oprogramowanie powinno trafić do tych urządzeń już niebawem. Proces aktualizacji ma rozpocząć się jeszcze w październiku, a do urządzeń brandowanych przez operatorów Android 4.1 ma trafić nie później, niż w grudniu bieżącego roku.

Aktualizacja przyniesie ze sobą wiele usprawnień wprowadzonych w Jelly Bean, jak na przykład Project Butter, usprawniający działanie interfejsu, a także odświeżony panel aktualizacji, czy też Google Now. Oprócz tego modyfikacje obejmą nakładkę Sense 4+, lecz na oficjalną listę zmian musimy jeszcze poczekać.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x