SAMi ekran startowy

 

Pamiętacie spotkania z przyjaciółmi, na których ani razu nie spojrzeliście na swojego smartfona? Wszechobecny dostęp do Internetu sprawia, że większość użytkowników mobilnych urządzeń co chwile sprawdza czy nie pojawiło się coś nowego chociażby na Facebooku.

 

W takim razie poznajcie SAMi – aplikację od Samsunga, która powstała na bazie wielu badań i przy współpracy z partnerskimi lokalami, ale o nich za chwilę. Na początku trzeba oczywiście pobrać odpowiedni program (Klik!) na swojego smartfona. To samo musi zrobić nasz przyjaciel. Teraz przechodzimy do partnerskich lokali (Z Warszawy, Poznania i Krakowa), które będą oferować nam nagrody. Umawiamy się w jednej z nich i na początku spotkania parujemy telefony. Rozmowę można zacząć bez sięgania po smartfona. Jeśli to zrobimy, zabawa zostaje przerwana. Jeśli jednak uda nam się 15 minut wytrzymać to dostajemy nagrodę, np.: filiżanka kawy. Im dłużej smartfon będzie dla nas obcy, tym niespodzianka będzie bardziej wartościowa.

 

 

Brzmi to oczywiście jak konkurs, ale Samsung pragnie przywrócić spotkaniom ich dawny sens, który zepsuły smartfony i wszechobecny dostęp do Internetu. Jednak czy faktycznie ta akcja ma szansę odnieść sukces?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.