Android 5.1.1 dla tabletu Galaxy Note 10.1 z 2014 roku dostępny

Newsy

galaxy note 10.1 s-pe

 

Nie przegap
AppGallery zamiast Sklepu Play – jak wygląda użytkowanie na co dzień?
huawei appgallery sklep play zastepstwo
Huawei Mobile Services to zbiór wielu usług od firmy z Państwa Środka, które mają odmienić czystego Androida. Wśród dostępnych dodatków jednym z podstawowych jest tytułowe AppGallery, a więc sklep Huawei z grami i aplikacjami. Naturalnie jest to odpowiednik Sklepu Play, bez którego wiele osób nie widzi sensu korzystania z Robocika. Oczywiście jest to zbyt daleko […]

Nie jest niczym nowym to, że aktualizacje dla sporej części urządzeń od Samsunga nie pojawiają się w ogóle, albo z dużym opóźnieniem. Posiadacze tabletu Galaxy Note 10.1 WiFi (SM-P600) z 2014 roku doczekali się wreszcie aktualizacji oprogramowania systemowego. Podczas gdy wszyscy czekają na Androida Marshmallow Samsung aktualizuje dopiero teraz ten tablet do Androida Lollipop 5.1.1 – co ciekawe wcześniej tę aktualizację dostał już sprzedawany u niektórych operatorów wariant tego tabletu. Szczegóły aktualizacji:

 

  • Build date Fri, 23 Oct 2015 08:45:16 +0000
  • Product code PHE
  • PDA P600XXUDOJ3
  • CSC P600OXADOJ3

 

Obecnie aktualizacja systemu dostępna jest oficjalnie tylko dla urządzeń z Hiszpanii. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by zainstalować ją na urządzeniach z polskiej dystrybucji. W tym celu musimy skorzystać z narzędzia ODIN. Należy mieć na uwadze, że modyfikowanie oprogramowania może doprowadzić do uszkodzenia urządzenia. Wykonując to po raz pierwszy warto skorzystać z poradników na forum, dzięki którym można przejść przez proces instalacji z powodzeniem.

 

 

Źródło:sammobile.com


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x