Snapdragon 820 jeszcze w tym miesiącu, a Xiaomi Mi 5 już na początku następnego?

Newsy

AH-Xiaomi-Logo-1.4

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Xiaomi Mi 5 to produkt owiany cały czas wielką tajemnicą. Do tej pory słyszeliśmy mnóstwo plotek o nadchodzącym urządzeniu Chińczyków, ale nic tak naprawdę nie potwierdziło się w stu procentach. Najnowsze informacje z serwisu Weibo rzucają jednak nowe światło na całą sytuacje.

 

Według użytkownika leaksfly, którego informacje zwykle się sprawdzają już 3 grudnia możemy ujrzeć model Mi 5 oficjalnie. Jest to data, którą oczywiście musi poprzedzić premiera najnowszego chipsetu Snapdragon 820 od Qualcomm’a, bo jak wiadomo nowy Xiaomi ten procesor ma posiadać. Te same źródła podają więc, że premiery Snapdragona 820 możemy spodziewać się jeszcze w tym miesiącu, a dokładniej 20 listopada.

 

qualcomm-inc-snapdragon-820-finally-gets-a-date-new-gpu-detailed

 

Jeśli wziąć pod uwagę to, że już wcześniej użytkownik leaksfly słusznie prognozował daty nadchodzących wydarzeń, to możemy po cichu mówić, że i tym razem informacje okażą się prawdziwe. Czy rzeczywiście tak będzie? Cóż, musimy jeszcze poczekać.

 

Źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x