ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Pakiet Ukraina XXL w Play – przyda się m.in. podróżującym do Ukrainy

Autor: Mateusz Nowak Kategoria: Newsy

Pakiet Ukraina XXL w Play to nowość, którą ogłosił dziś fioletowy operator. Poza nielimitowanymi rozmowami i SMS-ami znalazły się w nim też inne elementy. Co dokładnie zawiera pakiet i dla kogo może być interesujący?

Pakiet Ukraina XXL w Play – szczegóły

Do istniejących pakietów dla klientów, którzy często kontaktują się z ukraińskimi numerami telefonu, Play dodał nowość. Chodzi o pakiet Ukraina XXL. Co dokładnie on zawiera?

  • 1000 minut do Ukrainy (sieci Kyivstar, Vodafone i lifecell)
  • nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich w Polsce
  • nawet do 40 GB internetu w Polsce
  • dodatkowe 10 GB internetu na Viber i Messenger
  • 365 dni ważności konta (po aktywacji jak i odnowieniu pakietu)

Pogrubioną czcionką oznaczono nowości w porównaniu do poprzednich pakietów. Pierwszą z nich są nielimitowane MMS-y. Do no-limitu w zakresie rozmów i SMS-ów dodajemy także wiadomości multimedialne MMS, dzięki czemu również w ten sposób można się komunikować bez dodatkowych opłat – wyjaśnia Play. Kolejnym elementem jest 10 GB na korzystanie z aplikacji Viber i Messenger. To popularne komunikatory, dzięki którym łatwo pozostać w kontakcie z bliskimi – zaznacza fioletowy operator.

Ostatnią nowością jest wyjątkowo długi czas ważności konta. Wynosi on 365 dni. Rozwiązanie to ma być dedykowane szczególnie osobom, które często podróżują pomiędzy Polską a Ukrainą. W takim przypadku w kraju nad Wisłą można cieszyć się swobodą korzystania z telefonu, a pakiet wyłączyć (nie odnawiać) przekraczając granicę. Dzięki temu nie trzeba martwić się tym, że numer może zostać odłączony, ponieważ konto jest przedłużane automatycznie o 365 dni z każdym włączeniem i odnawianiem pakietu – czytamy w komunikacie fioletowego operatora.

Z pakietu Ukraina XXL można korzystać w następujących taryfach: w taryfach Play na Kartę, Formuła Play na Kartę, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę Lubię to!, Play na Kartę odNOWA oraz Play Internet na Kartę 2.0. Cena to 40 zł miesięcznie. Szczegóły można znaleźć na stronie operatora.

źródło: informacja prasowa

Sprawdź najnowsze wpisy