nomad-walelt-840x490

Czasy, kiedy producenci decydują się na coraz większe akumulatory i stosowanie zaawansowanych technologii szybkiego ładowania dopiero nadchodzą. W ekstremalnych przypadkach ratujemy się powerbankami, jednak czy zawsze jesteśmy w stanie znaleźć dodatkową przestrzeń na „awaryjny” gadżet? Co innego, gdyby powerbanki były wbudowane w podstawowe akcesoria. Jak np. portfel.

 

Tak, dobrze przeczytaliście. Nomad Wallet to nowość na rynku. Produkt wygląda po prostu jak typowy portfel, został wykonany ze skóry i posiada miejsce na sześć kart. Ponadto jego wymiary również nie wykraczają poza granice przyzwoitości i wynoszą 25 x 85 x 125 mm. Co go jednak wyróżnia z tej kategorii to wbudowany powerbank.

 

Wallet-at-Bar_2048x2048_2048x2048

 

Akumulator znajdujący się w Nomad Wallet nie jest imponujący. Jegopojemność to 2400 mAh – generalnie na załadowanie smartfona wystarcza, ale trafniejsze byłoby stwierdzenie „doładowanie”. Wszak to tylko dodatek i wcale nie oznacza, że mamy totalnie zrezygnować z tradycyjnego ładowania. Opcja zatem wyłącznie dla tych, którzy w ciągu dnia potrzebują małego zastrzyku energii dla swojego smartfona.

 

Jak na razie wersja przedsprzedażowa przewiduje jedynie ładowanie iPhone’a. Jednakże warto dodać, że już wkrótce pojawi się wersja przeznaczona dla androidowych urządzeń. Jeśli cena pozostałaby bez zmian, to za przyjemność posiadania w swojej kieszeni Nomad Wallet przyjdzie nam zapłacić 90 dolarów.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.