Skaner w ZTE Z9 Max Elite nie mógł znaleźć się w wygodniejszym miejscu

Kamil Lewicki Kamil Lewicki Newsy
Nubia-Z9-Max-Elite-_3-large

Smartfony chińskich marek zdobywają coraz większą część rynku. Nic dziwnego – wszak idzie za tym świetny stosunek ceny do jakości. Jedną z tych firm jest ZTE. Ostatnie słuchawki z półki premium tego producenta robią naprawdę wrażenie, a nadchodzący model Z9 Max Elite z pewnością dołączy do tego grona.

Co można powiedzieć o tym modelu? ZTE Z9 Max Elite posiada 5,5 calowy wyświetlacz Full HD. W jego wnętrzu siedzi procesor taktowany zegarem 1,8 GHz (niestety dokładna jednostka nie jest jeszcze znana). Smartfon wyposażony jest również w 3 GB RAM oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Z tyłu zdecydowana się na umieszczenie 16 megapikselowego aparatu, z przodu zaś postawiono na kamerkę z matrycą wielkości 8 megapikseli.

z9 max elite

Smartfon działać będzie na Androidzie Lollipop w wersji 5.1.1. Całość będzie podtrzymywać bateria 2900 mAh, a do łączności skorzystamy z USB typu-C. Jednak co najważniejsze, Z9 Max Elite posiada skaner linii papilarnych umieszczony z boku urządzenia. Jest to zdecydowanie wygodniejsze i wykorzystanie funkcji odblokowywania telefonu za pośrednictwem palca odbywać się będzie znacznie bardziej intuicyjnie.

Data premiery i cena, jak na razie pozostają nieznane.

źródło: GSM Arena

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy