acer-cloudmobile-big

W lutym na targach MWC w Barcelonie Acer zapowiedział smartfona Cloudmobile z prawie czystym Androidem i całkiem pokaźną specyfikacja techniczną. Urządzenie miało wejść na rynek już 5 września, jednak termin ten uległ z różnych przyczyn przesunięciu. Dziś wreszcie Acer Cloudmobile zadebiutował na rynku angielskim.

Przypominając fragment wyposażenia smartfona należy przytoczyć m.in.: ekran wielkości 4,3 cala o rozdzielczości HD, procesor dwurdzeniowy Qualcomm Snapdragon S4 o taktowaniu 1,5 GHz, 1 GB RAM, 8 GB wbudowanej pamięci oraz Androida 4.0 Ice Cream Sandwich. W urządzeniu znajdziemy również slot microSD ze wsparciem dla kart do 32 GB, WiFi, aparat 8 Mpx i NFC.

Acer-CloudMobile 

Urządzenie ma kosztować 290 GBP, co za czystego Androida i mocny procesor wydaje się być korzystną ofertą. A Wy jak uważacie?

Źródło: androidheadlines

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.