Windows_10_build_10240_(RTM)

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Czy nowe dzieło Microsoftu działa niemrawo, a w całości przypomina przypudrowanego Windowsa XP? Tak twierdzi wiceprezes Google – Matias Duarte, a podzielił się on swoją opinią za pomocą konta na Twitterze. Dla niewtajemniczonych, jest to osoba odpowiedzialna za  Material Design Androida Lollipop.

 

Co dokładnie nie spodobało się Panu Matiasowi Duarte? Przede wszystkim design. Wiceprezes Google uważa, że czerpie on garściami od Windows XP. Oprócz tego stwierdził, że sposób działania systemu również nie zachwyca. Śmieszniejsze jest jednak to, że użytkownicy chwalili powrót do korzeni przez Microsoft, stąd taka reakcja tym bardziej dziwi.

 

duarte

 

Trzeba oczywiście wziąć pod uwagę to, że to naturalne zjawisko wśród rywalizującej ze sobą konkurencji. Takie „smaczki” są w tej branży znane i lubiane, więc trzeba do tego podchodzić z dystansem.

 

Źródło: AndroidAuthority, Twitter
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.