OnePlus X dostępny w sprzedaży! Wysyłka w ciągu 24 godzin

Newsy

OnePlus X

 
Zgodnie z przewidywaniami, kilka dni temu OnePlus pokazał smartfona o nazwie OnePlus X. Telefon skierowany jest do tych użytkowników, którzy nie chcą wydać aż $ 350, ale nadal będą mogli się cieszyć płynnym użytkowaniem urządzenia. Producent ten zaoferował produkt, który wygląda dobrze, a jego specyfikacja jest również niezła.
 
Minęło zaledwie kilka dni od premiery, a smartfon ten ma status dostępnego do zakupu w Giztop. Na stronie internetowej widnieje informacja, że OnePlus X jest w magazynie, a wysyłka odbywa się w ciągu 24 godzin. Model o jakim mowa to wersja Onyx (z ciemnego szkła) 3 GB.
 
Przypomnijmy, że urządzenie posiada chipset Snapdragon 801 taktowany zegarem 2,3 GHz, 3GB RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, 13 MP aparat z tyłu oraz 5 MP z przodu. Wyświetlacz telefonu ma 5 cali (FHD 1080 p), a bateria cechuje się pojemnością 2520 mAh. Jeśli chodzi o oprogramowanie, smartfon działa na OxygenOS, który oparty jest na systemie Android 5.1. Urządzenie zostało wykonane ze szkła oraz metalu.
 
Za słuchawkę zapłacimy $ 299,99. Wnioskując z tego co jest napisane na portalu Giztop, telefon działa w Europie, w tym także w Polsce! Jacyś chętni na produkt dobrej jakości w niskiej cenie?
 
źródło: gizmochina

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x