google-play-logo

Od dwóch dni w Google Play trwa promocja, dzięki której możemy część programów nabyć za jedyne 80 groszy. Wydaje się być to bardzo korzystną ofertą, jako że część przecenionych programów kosztuje bez promocji nawet 30 PLN. Akcja ma związek z wydarzeniem, jakim było pobranie 25 miliardów aplikacji ze Sklepu Play.

Dziś za niecałą złotówkę, czyli nawet za kwotę mniejsza niż tę jaką wydajecie na drożdżówkę, bilet komunikacji miejskiej czy wodę mineralną, nabyć możecie kilka godnych polecenia pozycji. Na pierwszy plan wśród nich wybija się popularny Endomondo Sports Tracker w wersji Pro, czyli świetny organizator i monitor treningów biegowych. Lista programów w obniżonej cenie widnieje poniżej:

-Where’s My Perry?

-Zoom FX

-Endomondo Sports Tracker PRO

-Ski Safari

-Cut the Rope

-Cut the Rope HD

-Order & Chaos Online

-Pool Break Pro

-Dr. Seuss’s Sleep Book

-Farm Invasion USA – Premium

-RealCalc Plus

-Broken Sword : Director’s Cut

-Cogs

-MADDEN NFL 12 od EA SPORTS

Programy będą dostępne w promocjach jedynie przez kolejne 2 dni, zatem jeśli chcecie skorzystać z okazji – śpieszcie się!

Źródło: Google Play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.