Rekordowy tydzień w Chinach. Smartfon LeTV Le 1s zamówiony przez 11 milionów klientów

Newsy

LeTV-Le-1-Pro-phone-hands-on-image-GSMinsider.com-photo-1

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Chyba najwięksi optymiści nie spodziewali się, że zapowiedzi LeTV mówiące o planach sprzedaży ponad 10 milionów sztuk modelu Le 1s są w ogóle realne. Dlatego też najnowsze dane prosto z Chin nie tylko zszokowały media, ale i samego producenta.

 

Wszystko za sprawą kosmicznych wyników przedsprzedaży, która została uruchomiona dokładnie tydzień temu. Model Le 1s zamówiło 11 milionów klientów, co jest absolutnym rekordem firmy. Warto dodać, że wszystkie zamówienia łącznie opiewają na kwotę 1,9 miliarda dolarów.

 

Co stoi za tak wielkim sukcesem? Oczywiście stosunek jakości do ceny. Smartfon jak na swoją cenę oferuje naprawdę wiele, a przypomnijmy, że kosztuje on tylko 173 dolary. Za tę kwotę dostajemy w zamian urządzenie z procesorem Helio X10 wspomaganym przez 3 GB RAM, 32 GB ROM, 13 megapikselową kamerą główną oraz 5 MP frontową, czytnik linii papilarnych oraz oczywiście szumnie reklamowany 5.5 calowy wyświetlacz. Całość pracuje pod kontrolą Androida 5.1.1 i jest zamknięta w bardzo ciekawie wyglądającej obudowie.

 

Biorąc pod uwagę fakt, że taki wynik został osiągnięty tylko w tydzień, to spodziewamy się, że to nie koniec rekordowych sensacji z udziałem smartfona Le 1s.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x