ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Smartfony Samsunga i Sony za słabe dla Jamesa Bonda!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Spectre

 
Daniel Craig wciela się ponownie w brytyjskiego szpiega w najnowszym filmie o Jamsie Bondzie. Wcześniej pisaliśmy, że aktorowi zaproponowano $ 5 milionów za użycie w filmie Sony Xperii Z4 (lub jej europejskiego wariantu Z3+). Dodatkowo Japończycy zaoferowali $ 18 mln na marketing i promocję hitu kinowego. Najnowsze informacje wskazują, że powyższa oferta została przebita przez Samsunga (ta spółka zaoferowała aż $ 50 mln). Ponadto, Koreańczycy zapowiedzieli, że zapłacą $ 5 mln, jeśli Bond będzie widziany ze smartfonem firmy.
 
Ostatnio wyciekły kolejne e-maile od producenta Barbary Broccoli, które ujawniają, że ani Craig, ani reżyser Spectre Sam Mendes, nie byli zachwyceni pomysłem wielomilionowego wsparcia w zamian za lokowanie produktu. Jednym z argumentów było stwierdzenie, że „James Bond używa tylko najlepszych gadżetów”, a w ich przekonaniu telefony Sony i Samsunga takie nie są. Warto również przypomnieć, że we wrześniu Japończycy wydali reklamę, w której Moneypenny zachęca do kupna Xperii Z5 jako telefonu dla Bonda. Jaki zatem będzie finał tego starcia?
 
Spectre ląduje w kinach 6 listopada i wtedy przekonamy się czy którakolwiek z firm wyszła z tej batalii zwycięsko. Skoro produkty obydwu spółek „nie są najlepsze”, to w takim razie należy skierować pytanie do twórców, które urządzenie według nich mogłyby być używane przez Bonda? Odpowiedź sama nasuwa mi się na myśl.
 
źródło: sammobile, phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy