youtube v10.43 daslaslklakskl

 

YouTube stosunkowo niedawno przeszedł znaczący lifting, który odmienił sposób użytkowania mobilnej aplikacji. Jednak Google postanowiło dodać jeszcze kilka poprawek, które mają usprawnić oglądanie filmów i ich ewentualną obsługę. Oczywiście wszystko oficjalnie ukaże się dopiero za kilka dni.

 

Tym samym przyjrzyjmy się mobilnej aplikacji YouTube w wersji oznaczonej numerem 10.43. Przede wszystkim, podczas oglądania filmów, ujrzymy mniejsze, ostrzejsze i jaśniejsze przyciski, które zasłaniają mniejszą część odtwarzanego nagrania. Również kilka drobnych sztuczek zastosowano w playlistach, co oczywiście sprowadza się do zmiany wielkości poszczególnych elementów. Jednak największą nowością jest szybkie przewijanie, które pojawiło się w kodzie. Jak to działa? Zobaczcie na poniższym filmie:

 

 

Przytrzymanie wirtualnych klawiszy normalnie dostępnych tylko w playlistach powoduje przewinięcie odtwarzanego filmu o 10 sekund. Nie jest to ogromna zmiana, ale znacząca, szczególnie jeśli oglądamy długie nagrania.

 

 

Oczywiście nowa wersja aplikacji YouTube będzie wprowadzana falowo i może wystartować dopiero w ciągu kilku dni, ale zainteresowani mogą sprawdzić jak to wygląda już dzisiaj korzystając z jednego z poniższych linków:

 

  • APK Mirror (API 15-22) – od Ice Cream Sandwich do Lollipopa;
  • APK Mirror (API 23) – Marshmallow (32-bitowy układ);
  • APK Mirror (API 23 arm64) – Marshmallow (64-bitowy układ).

 

źródło: Android Police

 

 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.