acer_logo

Przeskok pomiędzy ostatnimi edycjami Androida, jak ICS i JB, daje duży wzrost wydajności. Tym bardziej cieszy fakt, iż Acer nie zapomina o aktualizacjach swoich tabletów. Dziś dowiedzieliśmy się, że „żelki” są dostępne dla Acera Iconii Tab A700, czyli flagowca tego producenta.

Aktualizacji można dokonać za pomocą OTA, czyli bezprzewodowo – paczka do pobrania waży 332 MB. Dotąd informację o nowym oprogramowaniu pojawiają się w różnych zakątkach świata, takich jak USA czy Niemcy, co świadczyć może iż jest to aktualizacja obejmująca wszystkie edycje urządzenia niezależnie od kraju.

acer-iconia-tab-a700 

Przypomnijmy, że w nowym systemie dodano takie usprawnienia jak Project Butter, zwiększający płynność interfejsu, nowy ekran blokady czy tez zarządzanie transmisją danych i tetheringiem. Zaimplementowano również asystenta Google.

Cieszy Was ta informacja?

Źródło: tabletowo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.