JellyBean dla Acera Iconii A700

Newsy

acer_logo

Przeskok pomiędzy ostatnimi edycjami Androida, jak ICS i JB, daje duży wzrost wydajności. Tym bardziej cieszy fakt, iż Acer nie zapomina o aktualizacjach swoich tabletów. Dziś dowiedzieliśmy się, że „żelki” są dostępne dla Acera Iconii Tab A700, czyli flagowca tego producenta.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Aktualizacji można dokonać za pomocą OTA, czyli bezprzewodowo – paczka do pobrania waży 332 MB. Dotąd informację o nowym oprogramowaniu pojawiają się w różnych zakątkach świata, takich jak USA czy Niemcy, co świadczyć może iż jest to aktualizacja obejmująca wszystkie edycje urządzenia niezależnie od kraju.

acer-iconia-tab-a700 

Przypomnijmy, że w nowym systemie dodano takie usprawnienia jak Project Butter, zwiększający płynność interfejsu, nowy ekran blokady czy tez zarządzanie transmisją danych i tetheringiem. Zaimplementowano również asystenta Google.

Cieszy Was ta informacja?

Źródło: tabletowo


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x