Znamy datę premiery Hauwei Mate 8

Newsy

huawei-logo1

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Chociaż znana jest data premiery najnowszego chipsetu Kirin 950 od Huawei, który ma zostać zaprezentowany 5 listopada, to do tej pory nie było żadnych informacji mówiących o premierze zapowiadanego Huawei Mate 8, który to powyższy procesor miał posiadać.

 

Milczenie przerwali sami Chińczycy, którzy wrzucili do sieci poniższy obrazek.
Huawei wyraźnie daje do zrozumienia, że urządzenie zaprezentuje już 26 listopada. Jest to data wcześniejsza niż przypuszczano, bowiem poprzednie raporty wskazywały na ujawnianie Mate 8 pod sam koniec bieżącego roku.

 

mate 8

 

Jeśli chodzi o specyfikację, to wiemy na ten moment, że najnowszy model spod stajni Huawei będzie posiadał 6 calowy ekran QHD, 3 lub 4 GB RAM, 32 albo 64 GB pamięci wewnętrznej – zależnie od wersji. Zastosowany aparat ma mieć matrycę 13 megapikseli, a na froncie znajdziemy 8 MP aparat do „selfie”. Urządzenie zostanie wyposażone w slot na karty microSD oraz wsparcie dualSIM.

 

Nieoficjalnie mówi się, że urządzenie w wersji z 3 GB RAM oraz 32 GB ROM będzie dostępne za kwotę 520 dolarów, natomiast opcja z 4GB RAM oraz 64 GB ROM zostanie wyceniona na 610 dolarów.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x