ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Znamy okres rozpoczęcia aktualizacji do Androida 6.0 dla urządzeń Huawei Honor

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
Huawei-Honor-7-1-840x472

 
Huawei ma spore ambicje, aby przegonić Samsunga i Apple w walce o rynek mobilny. Spółka produkuje coraz lepsze smartfony, zarówno pod względem parametrów jak i jakości wykonania. Jest więc całkiem prawdopodobne, że w ciągu kilku lat firmie uda się przegonić konkurentów i zająć pierwszą pozycję. W sukcesie pomoże z pewnością premiera Nexusa 6P, który został bardzo dobrze oceniony przez media. Na pewno przyczyni się do tego również polityka dotycząca aktualizacji.
 
Według raportu opublikowanego niedawno, niektórzy użytkownicy będący właścicielami Huawei Honor 7, wkrótce zostaną włączeni w beta testy Androida 6.0. Dodatkowo tweet z indyjskiego działu Huawei Honor, ujawnił wczoraj, że oczekuje się, iż ostateczna wersja aktualizacji będzie wydawana od lutego. Telefony, które otrzymają ten update to Honor 7, Honor 4C, Honor 4X, Honor 6 i Honor 6 Plus.
 
Huawei Honor
 
Choć plany aktualizacji marki Honor zostały ujawnione, to nie pojawiły się żadne informacje o tym, kiedy możemy zobaczyć nową wersję systemu dla głównej marki Huawei. Póki co, firma nadal cieszy się z sukcesu Nexusa 6P i czeka na 5 listopada, kiedy to być może zobaczymy nowy procesor Kirin 950 oraz nowy smartfon – Huawei Mate 8.
 
źródło: phonearea

Sprawdź najnowsze wpisy