samsung project valley koncept njasdjkdsa

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Samsung jest jedną z tych firm, która nie ogranicza dostępności swoich produktów. Jednak zdarzają się wyjątki. Takim właśnie był Galaxy Round, a więc jeden z pierwszych wygiętych smartfonów. Podobnie sytuacja może wyglądać w przypadku nadchodzącego projektu Valley, który z pewnością Was zainteresuje.

 

Mogę nawet napisać, że już Was zaciekawił, bo przy pierwszej wzmiance na jego temat pozostawiliście wiele komentarzy. Jednak dla osób, które nie wiedzą o czym jest ten temat to już spieszę z wyjaśnieniami. Project Valley ma być pierwszym smartfonem, który zbliża się do pojęcia w pełni elastycznego. Oto jeden z konceptów:

 

 

Okazuje się, że urządzenie ukrywające się pod nazwą SM-G929F trafi na początku do niektórych europejskich państw. Jak już tytuł zdradził, również Polacy będą mogli sprawdzić jak wygląda nowa wizja smartfonów według Samsunga. Potwierdzają to ujawnione dokumenty, według których to urządzenie będzie miało wyświetlacz o przekątnej 5,1-cala. Jednak w tym wypadku nie możemy być pewni, gdyż ten parametr dotyczy egzemplarzy testowych, które niekoniecznie muszą posiadać podzespoły, co model, który ujrzymy w sklepach.

 

W takim razie kiedy zobaczymy Project Valley oficjalnie? Najprawdopodobniej pod koniec stycznia na targach CES w Las Vegas. Jednak informacja, że SM-G929F oznacza właśnie opisywanego wyżej smartfona jest niepewna, ale została podana przez SamMobile, które dotychczas miało sprawdzone dane.

 
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.