CNN testuje nietłukący się ekran Motoroli Droid Turbo 2. Czy wynik jest rewolucyjny?

Newsy

Motorola Droid Turbo 2

 
Wczoraj pisaliśmy o tym, że Motorola zaprezentowała dwa nowe smartfony – Motorolę Droid Maxx 2 i Droid Turbo 2. Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt iż producent chwali się, że drugie z wymienionych urządzeń posiada podobno nietłukące się szkło wyświetlacza. Czy mamy zatem do czynienia z rewolucją na rynku telefonów?
 
Verizon i Motorola twierdzą, że ekran nowego Droid Turbo 2 nie pęka, dlatego CNN postanowiło to sprawdzić. W klipie, telefon cierpi upadając wiele razy z różnej wysokości. Uderza on także o różne powierzchnie. Ponadto zostaje przejechany przez rower i zdeptany przez kopyto konia. Jeżeli chodzi o boki smartfona, to nie były one w idealnym stanie po testach. Co się stało zatem z ekranem i czy jest on rewolucyjny? Zobaczcie sami na wideo umieszczonym przez CNN Money.
 


 
Według mnie taki wyświetlacz można nazwać ewolucyjnym. Faktycznie nie stłukł się – co jest dużym plusem, mimo tego że redaktor CNN próbował bardzo wielu sposobów, aby go zbić. Niestety jak to się mówi – nie ma róży bez kolców, którymi są wgłębienia w ekranie. Czy wyglądają one lepiej niż pajączek na szybie? Niech każdy oceni sam.
 
źródło: CNN Money

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x