ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Rodzina smartfonów Asus ZenFone 3 zostanie wyposażona w złącze USB typu C?

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
ASUS-Logo-2_1

Pozycja Asusa na rynku cały czas rośnie, a wprowadzanie kolejnych ciekawych urządzeń oraz ich sukces komercyjny cały czas podnosi apetyt Tajwańczyków. Po udanej serii ZenFone oraz ZenFone 2, Asus pracuje aktualnie nad nową linią urządzeń, i jak łatwo tu się domyślić, nazwa to ZenFone 3.

Informację niedawno potwierdził prezes Asusa – Jonney Shih podczas rozmowy z portalem Trusted Reviews, jednocześnie sugerując, że nowa seria telefonów będzie posiadała zlącze USB typu C. Chociaż nie padło zdanie mówiące o prawdopodobnej dacie premiery urządzeń, to biorąc pod uwagę debiut ZenFone który miał miejsce na początku 2014 roku, oraz ZenFone 2 który wszedł na rynek w pierwszej połowie tego roku, to zakładamy, że będzie miała ona miejsce już na początku 2016 roku.

le 1

Podobnie jak rodzina ZenFone 2, tak i ZenFone 3 prawdopodobnie uraczy nas urządzeniem z wyższej, średniej oraz niskiej półki sprzętowej. Czy wszystkie z nich zostaną wyposażone w port USB typu C? Cóż, musimy poczekać i przekonać się sami.

Źródło: phonearena

Sprawdź najnowsze wpisy