matrix-one

Jeśli myśleliście, że za około 200 zł nie da się kupić nowego tabletu z Androidem, to wygląda no to że jesteście w błędzie. Za 59,99 USD można bowiem nabyć tablet Matrix One z Androidem 4.0.3.

Za tą kwotę potencjalny klient może otrzymać jednordzeniowy procesor ARM Cortex A8 o zegarze 1,5 GHz,  512 MB RAM, 7-calowy pojemnościowy ekran WVGA z 5-punktowym multi-touch, kamerę internetową 2 Mpx, 4 GB pamięci wbudowanej, slot microSD, WiFi, baterię 3200 mAh, pełne złącze USB, microUSB oraz miniHDMI. Urządzenie nie posiada jednak dostępu do Google Play, a w aplikacje najprawdopodobniej trzeba będzie zaopatrzyć się za pomocą sklepu Getjar.

Uważacie, że takie tablety mają rację bytu?

źródło: androidtablets

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.