Elephone-Vowney-Web-AH-7

 

Imponujące jest to w jakim tempie rozwija się firma Elephone, a jeszcze lepszą informacją dla konsumentów jest fakt, że chiński producent nie spoczywa na laurach, a wręcz przeciwnie. W dniu dzisiejszym do przedsprzedaży trafiły dwa świetnie wyposażone smartfony, i jak to zwykle w przypadku Elephone bywa, będą one dostępne w świetnej cenie

 

Pierwszy z nich to Elephone Vowney, który według producenta właśnie przeszedł pozytywnie testy oprogramowania, i od 26 października do 20 listopada będzie dostępny w przedsprzedaży. W pre-orderze będzie również można zamówić nieco uboższą wersję smartfona – Elephone Vowney Lite.

 

vowney

 

Przechodząc do specyfikacji, to Elephone Vowney ma się czym pochwalić. Na pokładzie znajdziemy 5.5 calowy ekran QHD (2560 x 1440), 4 GB RAM, ośmiordzeniony procesor Helio X10, 21 megapikselowy aparat główny, 8 MP aparat frontowy, baterię 4000 mAh oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Uboższa wersja, czyli Vowney Lite będzie się różnić tylko rozdzielczością ekranu – FULL HD raz pamięcią operacyjną zmniejszoną do 3GB. Zarówno Vowney jak i Vowney Lite będą pracować na początku  pod kontrolą Androida 5.1, ale wielce prawdopodobna jest rychła aktualizacja do 6.0 Marshmallow. Ceny smartfonów wyglądają następująco:

 

Elephone Vowney – 299,99$
Elephone Vowney Lite – 239,99$

 

Jak myślicie, czy ta świetna specyfikacja sprawdzi się w nowych produktach Elephone? Wiele było głosów na temat starszych urządzeń tego producenta mówiących o tym, że optymalizacja kuleje na wszelkich frontach. Czy Elephone wyciągnął wnioski? Na odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać.

 

Źródło: MobiPicker

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.