Elephone wprowadza dwa nowe modele smartfonów ze świetną specyfikacją oraz niską ceną

Paweł Bilski Paweł Bilski Newsy
Elephone-Vowney-Web-AH-7

Imponujące jest to w jakim tempie rozwija się firma Elephone, a jeszcze lepszą informacją dla konsumentów jest fakt, że chiński producent nie spoczywa na laurach, a wręcz przeciwnie. W dniu dzisiejszym do przedsprzedaży trafiły dwa świetnie wyposażone smartfony, i jak to zwykle w przypadku Elephone bywa, będą one dostępne w świetnej cenie

Pierwszy z nich to Elephone Vowney, który według producenta właśnie przeszedł pozytywnie testy oprogramowania, i od 26 października do 20 listopada będzie dostępny w przedsprzedaży. W pre-orderze będzie również można zamówić nieco uboższą wersję smartfona – Elephone Vowney Lite.

vowney

Przechodząc do specyfikacji, to Elephone Vowney ma się czym pochwalić. Na pokładzie znajdziemy 5.5 calowy ekran QHD (2560 x 1440), 4 GB RAM, ośmiordzeniony procesor Helio X10, 21 megapikselowy aparat główny, 8 MP aparat frontowy, baterię 4000 mAh oraz 32 GB pamięci wewnętrznej. Uboższa wersja, czyli Vowney Lite będzie się różnić tylko rozdzielczością ekranu – FULL HD raz pamięcią operacyjną zmniejszoną do 3GB. Zarówno Vowney jak i Vowney Lite będą pracować na początku  pod kontrolą Androida 5.1, ale wielce prawdopodobna jest rychła aktualizacja do 6.0 Marshmallow. Ceny smartfonów wyglądają następująco:

Elephone Vowney – 299,99$
Elephone Vowney Lite – 239,99$

Jak myślicie, czy ta świetna specyfikacja sprawdzi się w nowych produktach Elephone? Wiele było głosów na temat starszych urządzeń tego producenta mówiących o tym, że optymalizacja kuleje na wszelkich frontach. Czy Elephone wyciągnął wnioski? Na odpowiedź musimy jeszcze trochę poczekać.

Źródło: MobiPicker

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy