Sonic Runners

 
Sonic Runners to gra wyścigowa polegająca na zbieraniu żetonów i innych bonusów, a sterowanie zostało przystosowane do wymagań mobilnych. Do wyboru mamy kilka postaci charakterystycznych dla świata Sonica, część z nich trzeba odblokować. Co jakiś czas twórcy tytułu wydają różnego rodzaju aktualizacje wprowadzające dodatkowe plansze (np. z okazji zbliżającego się Halloween).
 
Jeden z takich ostatnich update’ów dodał postać, która miała się nazywać Boo, a została omyłkowo wpisana jako Boob. Z uwagi na nieodpowiedni (dla wszystkich) zwrot, pozwolę sobie nie tłumaczyć tego słowa (odsyłam do słownika). Trzeba jednak przyznać, że błąd okazał się dość zabawny. Niestety nie dla wszystkich. Dzieci posługujące się językiem angielskim, chcące zagrać w ten tytuł (a także ich rodzice) musieli być w ciężkim szoku, gdy okazało się, że zamiast duszkiem Boo, zagrają pewną częścią ciała.
 
Sonic Runners
 
Na domiar złego, firma Sega zamiast po cichu zatuszować błąd (przecież chodzi tylko o jedną literę!), wydała oświadczenie, że pracuje nad łatką, która naprawi error jak najszybciej. Ponadto cały zespół The Sonic Runners, przeprasza za wszelkie niedogodności z tym związane i ma nadzieje, że zobaczymy się znowu w świecie Sonic Runners.
 
No cóż, takie rzeczy się zdarzają, a cała historia pozostawia jedynie uśmiech na ustach.

źródło: polygon

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.