Sega przeprasza za to, że w Sonic Runners pojawił się „Boob” czyli…

Adam Lulek Adam Lulek Newsy
Sonic Runners
Sonic Runners

 
Sonic Runners to gra wyścigowa polegająca na zbieraniu żetonów i innych bonusów, a sterowanie zostało przystosowane do wymagań mobilnych. Do wyboru mamy kilka postaci charakterystycznych dla świata Sonica, część z nich trzeba odblokować. Co jakiś czas twórcy tytułu wydają różnego rodzaju aktualizacje wprowadzające dodatkowe plansze (np. z okazji zbliżającego się Halloween).
 
Jeden z takich ostatnich update’ów dodał postać, która miała się nazywać Boo, a została omyłkowo wpisana jako Boob. Z uwagi na nieodpowiedni (dla wszystkich) zwrot, pozwolę sobie nie tłumaczyć tego słowa (odsyłam do słownika). Trzeba jednak przyznać, że błąd okazał się dość zabawny. Niestety nie dla wszystkich. Dzieci posługujące się językiem angielskim, chcące zagrać w ten tytuł (a także ich rodzice) musieli być w ciężkim szoku, gdy okazało się, że zamiast duszkiem Boo, zagrają pewną częścią ciała.
 

 
Na domiar złego, firma Sega zamiast po cichu zatuszować błąd (przecież chodzi tylko o jedną literę!), wydała oświadczenie, że pracuje nad łatką, która naprawi error jak najszybciej. Ponadto cały zespół The Sonic Runners, przeprasza za wszelkie niedogodności z tym związane i ma nadzieje, że zobaczymy się znowu w świecie Sonic Runners.
 
No cóż, takie rzeczy się zdarzają, a cała historia pozostawia jedynie uśmiech na ustach.

źródło: polygon

Sprawdź najlepsze prezenty na komunię

Partner poradnika:

Kup prezent na komunię z apką PAYBACK i zgarnij punkty
Impression Tag
Sprawdź najnowsze wpisy