xposed-tn

Xposed framework. Zainteresowani wiedzą, co to znaczy, jak wielka to rzecz i co dzięki niej można osiągnąć. Odmiana smartfona o 180 stopni to mało powiedziane. To są dziesiątki usprawnień, morze możliwości jakie stoi przed użytkownikami, którzy zdobędą się na odwagę odblokowanie bootloadera i przekonania się, że poznali dopiero zaledwie pierwszą warstwę możliwości systemu Android. Najważniejszą kwestią jest jednak to, czy Xposed pojawi się na Androida 6.0 Marshmallow. A są na to duże szanse.

 

Jak już wyżej wspomniałem, dzięki Xposed framework użytkownicy mogą zrobić ze swojego smartfona dosłownie maszynę do wszystkiego. A to wszystko, dzięki wspaniałości modderów obecnych na XDA, zwłaszcza użytkownika rovo89. Potwierdził on teraz, że prace na dopasowaniem Xposed pod najnowszą wersję Androida trwają i wszystko idzie dobrym torem.

 

Praca ta oczywiście nie może pójść w mgnieniu oka. Do przeportowania bowiem są dziesiątki modyfikacji, a każda z nich wymaga sprawdzenia przed wypuszczeniem. Podążając za słowami rovo89 praca, której się podjął jest zdecydowanie trudniejsza niż w przypadku przejścia z 5.0 na 5.1. Dlatego też, jak to bywało, nie znamy daty pojawienia się Xposed framework dla systemu Androida 6.0 Marshmallow. Możemy jedynie mocno trzymać kciuki, by prace szły gładko i oczekiwać, że już wkrótce będzie można świętować wydanie działającej wersji.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.