Samsung ujawnia listę urządzeń z aktualizacją do Jelly Bean

Newsy

jelly_bean_statue

Kolejne dobre wieści dla fanów Samsunga. Obok rozpoczęcia aktualizacji Galaxy S III do Androida 4.1, ujawniono też pozostałe urządzenia producenta, które otrzymają Jelly Bean. Na liście znalazły się m.in. Galaxy Note oraz S II.

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Trzeba przyznać, że tą wiadomością Samsung sprawił niemałą niespodziankę. Pełny spis urządzeń, które otrzymają aktualizację do Jelly Bean zawiera następujące modele:
    Galaxy Tab 2 7.0
    Galaxy Tab 2 10.1
    Galaxy Note 10.1
    Galaxy S II
    Galaxy Note
    Galaxy Tab 7.0 Plus
    Galaxy S Advance
    Galaxy S II LTE
    Galaxy Music
    Galaxy Chat
    Galaxy Ace 2
    Galaxy Beam
    Galaxy Ace Plus
    Galaxy Mini II
    Galaxy S DUOS

Jak widać, Samsung w tym roku się postarał i topowe modele z 2011 roku, czyli S II i Note także otrzymają najnowszą wersję Androida. Również tegoroczne „średniaki”, czyli Ace 2 oraz S Advance, wydane domyślnie z Gingerbreadem, załapały się na 4.1. A co Wy sądzicie o podejściu Koreańczyków do aktualizacji swoich urządzeń?

źródła: slashgear.com, phonearena.com,


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x