Nie trzeba było długo czekać na usługi odblokowywania T-mobile G1. W internecie już pojawiła się strona, która oferuje unlock T-mobile G1 za jedyne $23.99. Są pierwsi, więc cena jest bardzo wysoka, ale za kilka tygodni powinno pojawić się więcej serwisów oferujących taka usługę. A znając życie za kilka miesięcy będzie można usunąć simlocka za darmo.

EA zdradziła tytuły gier, jakie wyda na Platformę Android. Będzie to Tetris, Bejeweled i Monopoly Here & Now. Pierwszej gry nie trzeba przedstawiać, druga to puzzle – łamigłówka, a trzecia to wersja elektroniczna słynnej planszowej gry

Sieć handlowa Wal-Mart wprowadziła do swojej oferty T-Mobile Android G1 po obniżonej cenie $148.88, w salonach telefon ten jest sprzedawany po $179.99. Oczywiście obie ceny dotyczą oferty z dwuletnim kontraktem.

W Wilekiej Brytanii T-Mobile G1 jest oferowane za darmo z planem taryfowym za 40 funtów. Oprócz telefonu, plan oferuje nieograniczony dostęp do internetu. Deutsche Telekom rozpoczął sprzedaż HTC Dream 27 października.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Jakub Bereziewicz

Z wykształcenia finansista/manager - studiował na SGH, NUS, LSE, Harvard University oraz Tsinghua University. Prywatnie - od dwunastu lat pasjonat mobilnych technologii. Developer Symbiana UIQ, użytkownik Androida od czasów HTC Dream (G1).