Xiaomi logovol2

Już od jakiegoś czasu widzimy, że najnowsze rozwiązania techniczne nie są zarezerwowane tylko dla produktów premium. Kolejnym tego dowodem ma być wprowadzenie na rynek przez Xiaomi modelu Redmi Note 2 Pro, który ma być natychmiastową reakcją na zaprezentowany przez Meizu model Blue Charm Metal, o którym pisaliśmy w zeszłym tygodniu.

Czym model Pro ma się różnić od zwykłego Redmi Note 2? Przede wszystkim wykonaniem. Prosto z Chin docierają do nas informacje jakoby nowy model Xiaomi miał być w całości wykonany z metalu. To jednak nie wszystko. Według źródeł, Redmi Note 2 Pro ma posiadać czytnik linii papilarnych, który znajdować się będzie na plecach urządzenia. Powyższe informacje potwierdzają poniższe zdjęcia:

xiaomi redmi note 2 pro

Niektóre plotki mówią również, że Xiaomi wyda Redmi Note 2 Pro w dwóch wariantach. Jeden z nich ma nie posiadać czytnika linii papilarnych. Jeśli chodzi o samą specyfikację, to prawdopodobnie będzie ona taka sama jak w Redmi Note 2.

Na ten moment nie wiemy nic o cenie telefonu, ale znając Xiaomi możemy się spodziewać bardzo atrakcyjnej kwoty. Najbardziej prawdopodobne jest, że Redmi Note 2 Pro ujrzy światło dzienne w grudniu 2015, a wraz z nim powinien zostać zaprezentowany model Mi 5. Czyżby szykował nam się kolejny hit?

Źródło: mobpicker

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.