ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

ICS nie dla kilku smartfonów Motoroli

Autor: Rafał Kaczor Kategoria: Newsy
ICS-motorola-atrix-4g

Już rok minie niedługo od premiery rewolucyjnego w wielu kwestiach Androida 4.0 Ice Cream Sandwich, a większość urządzeń nie dostała jeszcze aktualizacji do tego nie najnowszego już systemu. Motorola, która początkowo zaplanowała wydanie aktualizacji dla modeli takich jak Atrix 4G, Droid Xyboard 8.2, Atrix 2, Motorola Xoom Family Edition, Droid Bionic, Photon 4G, Electrify, Droid 2, Droid 2 Global, Droid 3 i Droid Pro, teraz wycofuje się z wydania nowego ROMu dla kilku urządzeń.

Okazuje się, że najnowsze stanowisko Motoroli pozbawi szans na „Lodową Kanapkę” takich urządzeń jak: Atrix 4G, Droid 2, Droid 2 Global, Droid 3 i Droid Pro. Smartfony te zostaną więc oficjalnie na Androidzie 2.3 Gingerbread, zaś ich posiadaczom pozostanie jedynie wgranie Custom ROMów. Reszta urządzeń ma otrzymać ICS pod koniec roku.

motorola_milestone2

Wydaje się, że przez tę decyzję Motorola może stracić całkiem sporo klientów, a obraz firmy w kontekście aktualizacji jest już bardzo podobny do tego znanego z przypadku LG. Jak myślicie – Google jako właściciel Motoroli może zaradzić tej sytuacji?

źródłó: androidheadlines 

Sprawdź najnowsze wpisy