Wyciekła broszura z parametrami Motoroli DROID Turbo 2 i DROID MAXX 2

Newsy

Motorola Droid Turbo 2

 
Od jakiegoś czasu wiadomo, że Motorola szykuje dwa nowe modele – Droid Turbo 2 i DROID MAXX 2. Wczoraj w Internecie pojawiły się materiały promocyjne, na których widać wspomniane urządzenia. Broszura pokazuje telefony wraz z ich parametrami.
 
Motorola Droid Turbo 2
 
Specyfikacja Motoroli DROID Turbo 2 przedstawia się następująco:

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • 5,4-calowy ekran z rozdzielczością 1440 x 2560,
  • procesor Snapdragon 810,
  • 32/64 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej,
  • aparat 21 MP,
  • bateria która zapewni 13 godzin pracy po 15-minutowym ładowaniu.

Z kolei model DROID MAXX 2 zaoferuje 5,5-calowy ekran o rozdzielczości 1080 x 1920, ośmiordzeniowy procesor Snapdragon 617 o taktowaniu 1,8 GHz, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej. Ponadto z tyłu znajdziemy aparat 21MP, a z przodu 5 MP. Dodatkowo użytkownicy otrzymają prawo do jednej darmowej naprawy ekranu w ciągu dwóch lat od zakupienia telefonu. We wtorek dowiemy się na temat cen i dostępności wymienionych modeli. Ciekawe też czy kiedykolwiek ujrzymy te smartfony w Polsce, chcielibyście?
 
źródło: phonearena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x