google-play-logo

Jeśli jesteście fanami społecznościowego portalu Twitter, nie powinna umknąć Wam wiadomość mówiąca o tym, że Play Store od dziś również ma swój profil w tym serwisie. Oznacza to, że Google o nowych ciekawostkach informować użytkowników będzie mogło również tą drogą.

Google planuje za pomocą Twittera  publikować nowości dotyczące aktualizacji, promocji czy też materiałów ekskluzywnych. Już rano konto Google Play na Twitterze zyskało około 6500 fanów, teraz posiada ich przeszło 17000, a liczba ta dynamicznie rośnie.

Uważacie, że inicjatywa Giganta z Mountain View jest słuszna?

Źródło: androidcommunity

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.