blackberry priv venice instrukcja obslugi faq

Dosłownie przed chwilą podałem Wam ceny nadchodzącego smartfonu BlackBerry, który będzie pierwszym bazującym na platformie Android. Zależnie od tego gdzie mieszkacie to z pewnością zainteresujecie się tym modelem jeśli cenicie klawiaturę QWERTY. Jednak co jeśli wcześniej nie mieliście kontaktu z „Robocikiem”?

Jeżyna z pewnością zdaje sobie z tego sprawę, że odbiorcy ich produktów to głównie fani marki, którzy korzystali dotychczasowo przeważnie z BB OS. W takim razie trzeba konsumentów nauczyć Androida – brzmi to dosyć zabawnie, ale taka jest prawda. W takim razie jak to najlepiej zrobić? BlackBerry po prostu stworzyło interaktywną instrukcję obsługi (lub FAQ). Zainteresowani mogą sprawdzić jak to wygląda pod następującym linkiem: Klik! Co ciekawe, na powyższej stronie możecie zauważyć wybór systemu. W takim razie, czyżby BlackBerry jednak szykowało Marshmallow? Oczywiście to tylko domysł, ale przed firmą z pewnością stoi jeszcze wiele kamieni milowych, które będzie trzeba pokonać, aby na dobre zadomowić się na rynku Androida.

Tylko czy to się uda? Cena póki co nie zachęca, ale fani urządzeń z fizyczną klawiaturą QWERTY z pewnością powinni być zainteresowani tym smartfonem. Czy też lepiej wybrać Galaxy S6 Edge+/Note 5 z „doczepianym” zestawem klawiszy?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.