HTC znowu przekłada premierę opaski fitness Grip

Newsy

htc grip

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Opaska HTC Grip została zaprezentowana w marcu tego roku podczas MWC (Mobile World Congress) w Barcelonie. Dowiedzieliśmy się wtedy, że smartband wejdzie na rynek już na wiosnę w cenie 199 dolarów, jednak później opinia publiczna została poinformowana o fakcie, że premiera urządzenia będzie miała miejsce „później, ale w tym roku”. Wygląda jednak na to, że premiera opaski zostanie znowu przesunięta.

 

Jak informują zagraniczne źródła, opaska fitness HTC Grip stworzona przy współpracy z firmą Under Armour zostanie znowu opóźniona. Tajwańczycy poinformowali, że prawdopodobna data pojawienia się urządzenia na rynku to „wczesny 2016 rok”.

 

Opaska była zapowiadana jako idealne urządzenie dla sportowców. Pierwotnie miała posiadać wszystkie funkcje pomagające aktywnemu fizycznie użytkownikowi utrzymać oraz polepszyć wyniki sportowe. Mamy nadzieję, że to już ostatnie opóźnienie.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x