Yarvik-GoTab-Ion-all

Do nieustającej walki w segmencie tanich tabletów z Androidem z ekranami 7 cali wkracza właśnie nowy gracz. Yarvik wprowadza bowiem na rynek urządzenie o nazwie GoTab Ion. Trzeba przyznać, że końcówka brzmi znajomo.

Przyglądając się specyfikacji należy stwierdzić, że brakuje tylko nieco lepszego procesora. Parametry techniczne tabletu  są całkiem korzystne:

-ekran IPS o wielkości 7 cali w rozdzielczości 1024×600, 10-punktowy multitouch

-procesor ARM Cortex A8 o zegarze 1,2 GHz

-1 GB RAM DDR3

-8 GB NAND

-WiFi 802.11 b/g/n

-porty microSD, miniHDMI, miniUSB, jack 2,5 mm

-kamerka przednia VGA

-bateria 3400 mAh

-waga 283 gramy

Yarvik-GoTab-Ion 

GoTab Ion pracuje na systemie Android 4.0.3, z dostępem do Google Play. Cena ma wynosić docelowo 599 złotych.

źródło: yarvik

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.