zte-blade-pictures-1

Popularność chińskiego telefonu ZTE Blade może nie jest teraz tak ogromna jak chociażby pół roku temu, jednak nie oznacza to, że nie jest on warty zakupu. Za 299 złotych możecie zakupić smartfona w serwisie Groupon tutaj. Sprzedawany jest tam model RBM One, czyli „Ostrze” z aparatem 5 Mpx. Dodatkowo dołączane są do niego: starter Red Bull Mobile oraz puszka Red Bull’a.

W urządzeniu nie znajdziemy co prawda najświeższych podzespołów, jednak dzięki wielkiemu wsparciu społeczności działa on całkiem sprawnie na Custom ROMach. Specyfikacja prezentuje się następująco:

– system operacyjny: Android OS 2.2

– zakres częstotliwości: 900/1800/1900/2100 – działa z Aero2

– standardowy akumulator: 1250 mAh

– pamięć wewnętrzna: 512 MB

– waga: 130 g

– czas czuwania 3G: 200 godzin

– czas rozmów 3G: 4 godziny

– wymiary: 114x56x11,9 mm

– dotykowy wyświetlacz o wielkości 3,5 cala z dual-touch

– aparat fotograficzny 5.0 Mpx

– łączność WiFi

– moduł GPS

– rozdzielczość ekranu 480×800

– 3,5 mm audio jack

-procesor Qualcomm MSM7227 o taktowaniu 600 MHz

-512 MB RAM

Red-Bull-Mobile-One 

Promocja na Grouponie potrwa jeszcze przez 7 dni bądź do wyczerpania zapasów. Jeśli więc chcecie zakupić popularnego „Blejda” – śpieszcie się!

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.