Zrzut ekranu 2015-10-23 o 20.36.53

 

Niedawno prezentowałem Wam możliwość ładowania smartfona innym smartfonem na przykładzie Nexusa 5X i 6P. Jak się okazuje, Oukitel poczuł się niedoceniony, gdyż postanowił pokazać, że ich mobilne urządzenie potrafi znacznie więcej. W tym wypadku nie mówimy o półśrodkach, a o prawdziwym źródle energii.

 

W takim razie ładowanie jednego smartfona to za mało? Z Oukitelem K6000 naładujecie cztery urządzenia na raz. Jednak, żeby było mniej pisania to od razu zapraszam Was do obejrzenia poniższego filmu:

 

 

Natężenie na poziomie 1 A być może nie jest wysokie, ale z pewnością pozwala na podtrzymanie życia wielu mobilnych urządzeń. Inne zastosowania typu zasilanie taśm LED czy też prostego wiatraka to tylko przykłady. Tak naprawdę wszystko to, co działa pod USB, różne gadżety takie jak chociażby podgrzewacze kubków, również można by było podłączyć.

 

Jednak na koniec wypadałoby w końcu napisać coś o samym smartfonie. Czemu Oukitel wybrał akurat ten model do nagrania? Z prostego powodu – posiada akumulator o pojemności 6000 mAh i to jego główna zaleta. Aha, kosztuje niecałe 600 złotych.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.