samsung galaxy on7 bjhsadhjsad

 

Niedawno prezentowaliśmy Wam nadchodzące urządzenia od Samsunga. Tak, Koreańczycy ponownie uznali, że ich portfolio jest za małe. Zaskoczeni? Ależ skąd, na rynku właśnie oficjalnie pojawiły się nowe modele z kolejnej rodziny Galaxy On. Jednak pokazują one, że Koreańczycy zaczynają bać się chińskiej konkurencji.

 

W takim razie co to za smartfony? Zarówno Galaxy On5 jak i On7 to budżetowe smartfony, co pokazuje ich wspólna część specyfikacji:

 

  • układ Exynos 3475;
  • 1,5 GB RAM;
  • 8 GB wbudowanej pamięci dla użytkownika (+MicroSD do 128 GB);
  • aparat przód: 5 MPx;
  • Android 5.1.1 Lollipop z TouchWiz.

 

samsun galaxy on5 on7 kjdsakjadsjdansk

 

Główne różnice to oczywiście rozmiary. Większy model posiada 5,5-calowy wyświetlacz TFT HD, akumulator o pojemności 3000 mAh, aparat 13 MPx, a z kolei mniejszy to 5-calowa propozycja (również TFT HD), która robi zdjęcia w rozdzielczości do 8 MPx i posiada ogniwo 2600 mAh. Oba tylko designem nawiązują do serii Galaxy A. W rzeczywistości wykonane są z plastiku i „fałszywej” skóry.

 

samsung galaxy on7 on5 jsajksakj

 

Jednak wspomniałem, że te modele mogą być konkurencją dla chińskiej ofensywy, która coraz bardziej zagraża Samsungowi. O wszystkim świadczy cena, która wynosi odpowiednio 550 złotych i 750 złotych za Galaxy On5 oraz On7. Kolejna ważna informacja to to, że – póki co – te smartfony będą dostępne tylko w Chinach. Oczywiście miejscowi producenci za tę kwotę oferują zdecydowanie więcej, ale być może tutaj będzie chodziło o markę i wygląd?

 

źródło: Samsung

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.