[Film] Nexus 5X kontra iPhone 6s – być może teraz LG wygra?

Newsy

Zrzut ekranu 2015-10-23 o 16.56.07

 

Nie przegap
Co oznacza dla programisty brak usług Google?
jedna aplikacja gms hms jak to zrobic programowanie
Na pewno wielu z Was zwróciła dziś uwagę na premierę smartfonów Huawei z serii P40. Właśnie ruszyła ich przedsprzedaż, a to oznacza, że już niedługo do pierwszych użytkowników trafią flagowe smartfony inne niż te, do których się przyzwyczailiśmy. Największa różnica polega na tym, że brak w nich usług Google. Zamiast w Google Mobile Services (GMS) będą wyposażone […]

Bezpośrednie porównania dla Nexusa 5X oznaczają katastrofę. Tak przynajmniej wyglądały dotychczasowe zestawienia z Nexusem 6P i bezpośrednim poprzednikiem w postaci Nexusa 5. Okazuje się, że producenci nie idą już w szybkość poszczególnych poleceń, gdyż w tej kwestii osiągnięto już – teoretycznie – najwyższy poziom. Teraz liczy się także bezpieczeństwo.

 

Jednak dotychczasowo porównywaliśmy Nexusa 5X do innych smartfonów działających pod kontrolą Androida. A jak to wygląda pomiędzy różnymi platformami? Najlepszym przeciwnikiem oczywiście będzie najnowszy smartfon od Apple, a więc iPhone 6s. W takim razie zapraszam Was do oglądania:

 

 

 

 

W niektórych zagadnieniach faktycznie LG wygrywa, ale w gruncie rzeczy Nexus 5X zalicza kolejną porażkę. Oczywiście wielu z Was może zarzucić, że porównywanie różnych platform mija się z celem, ale patrząc na to pod kątem prostego konsumenta, który chce po prostu szybko działające urządzenie to właśnie liczą się powyższe efekty. Jednak czemu ponownie Nexus 5X przegrał? W przypadku Nexusa 6P winna była specyfikacja, przegrana z poprzednikiem (Nexus 5) to kwestia szyfrowania danych, a tutaj? Najprawdopodobniej duże znaczenie mają animacje, ale także rodzaj zastosowanej pamięci (NVMe kontra eMMC).

 

W takim razie z jakim modelem powinien zmierzyć się Nexus 5X? Osobiście chciałbym zobaczyć różnicę szybkości w stosunku do LG G4. Niemniej jednak, kolejne testy zdecydowanie tworzą negatywne odczucia w stosunku do najnowszego koreańskiego smartfona.

 

 

 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x