yarvik_logo_black

Wsparcie producenta w świecie Androida jest bardzo ważną sprawą, o czym powszechnie wiadomo. Jest ona bardzo istotna, jeśli chodzi o aktualizację z Androida 2.3 do Androida 4.0, bowiem „Lodowa Kanapka” wprowadziła mnóstwo nowości. O wsparciu dla swoich tabletów nie zapomniał Yarvik – kolejne jego urządzenia otrzymają nowego Androida.

W aktualizacji zawarte zostały poprawki takie jak: usprawnienie działania WiFi, usprawniona autorotacja, ulepszona kamera, preinstalowany Sklep Play i lepsza stabilność.

yarvik-tab-xerios 

Na liście do zaktualizowania pojawiły się następujące tablety:

-TAB224 GoTab Velocity 7″

-TAB260 GoTab Velocity 7″

-TAB264 GoTab Velocity 7″

-TAB364 GoTab Gravity 8″

-TAB420 GoTab Xerios 10″

-TAB424 GoTab Xerios 10″

-TAB466 GoTab Zetta 9.7″

W celu aktualizacji należy udać się na stronę producenta, gdzie znajduje się poradnik dotyczący całego procesu.

Źródło: yarvik

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.