Medias-Tab-UL

Tablety, zwłaszcza te 7-calowe, są uważane zazwyczaj za urządzenia lekkie. Jeśli jednak szukacie czegoś naprawdę ultralekkiego, to być może dobrą propozycją dla Was będzie tablet NEC Medias Tab UL N08-D.

Urządzenie to waży zaledwie 249 gram, a jego grubość wynosi 9,9 mm. Dla przykładu – Google Nexus 7 waży „aż” 345 gram.

Pod maską tabletu znajdziemy m.in. dwurdzeniowy procesor 1,5 GHz, ekran LCD o wielkości 7 cali o rozdzielczości 1280×800 pikseli, aparat 8 Mpx, kamerkę internetową 2 Mpx, baterię 3100 mAh oraz Androida 4.0. Na razie nie znamy potencjalnej ceny urządzenia ani jego dostępności.

Czy ta propozycja wydaje się dla Was kuszącą?

Źródło: androidtablets

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Rafał Kaczor

Nazywam się Rafał Kaczor i od kilku lat jestem entuzjastą technologii mobilnych. Na początku 2011 roku zetknąłem się z systemem Android i od razu - poza paroma mankamentami - przypadł mi on do gustu. Od tamtej pory sporo czasu spędzam na modowaniu wielu urządzeń z Zielonym Robotem, poznawaniu kolejnych edycji platformy oraz propagowaniu rozwoju cyfrowego wśród polskiej młodzieży. Wolny czas spędzam na zabawie z mobilną technologią, grze w piłkę nożną oraz rozwijaniu takich zainteresowań jak historia i polska stara motoryzacja. Aktualnie pracuję jako redaktor na portalu Android.com.pl, przez co realizuję swoje pasje dotyczące branży IT oraz dziennikarstwa.