Archos 101 XS już dostepny w Europie

Newsy

archos_101-xs
Archos, który znany jest z produkcji budżetowych tabletów opartych na systemie Android, w ostatnich dniach wprowadził do sprzedaży nowe, interesujące urządzenie.

Archos 101 XS to dziesięciocalowy tablet pracujący pod kontrolą Androida 4.0 IceCream Sandwich, który jest sprzedawany w zestawie ze specjalną stacją dokującą, wyposażoną w klawiaturę QWERTY. Urządzenie mocuje się przy pomocy magnesów i jesteśmy ciekawi, jak stabilne jest to rozwiązanie. Sercem tabletu jest dwurdzeniowy procesor Texas Instruments OMAP 4470 o taktowaniu 1,5 GHz z układem graficznym PowerVR SGX544 oraz 1 GB RAM, które powinny zapewnić zadowalającą wydajność. Archos 101 XS wyróżnia się również smukłą obudową, której grubość nie przekracza 8 mm. Model z 16 GB wbudowanej pamięci kosztuje w Wielkiej Brytanii niecałe £300. Aktualizacja do Androida 4.1 Jelly Bean planowana jest na czwarty kwartał bieżącego roku.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

archos_101xs

źródło: phandroid.com 


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x