ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Masz już dosyć telefonu, którego musisz ciągle ładować? DOOGEE szykuje smartfona dla Ciebie

Autor: Paweł Bilski Kategoria: Newsy
gopego_doogee_T6_960x540

Jak wiadomo Chińczycy uwielbiają rywalizację. Każda część specyfikacji smartfona jest według nich możliwa do podrasowania,  a więc nie ma się co dziwić, że firmy prześcigają się w stosowaniu coraz to lepszych rozwiązań. Oto najlepszy przykład.

Niedawno pisaliśmy o smartfonie OUKITEL K6000, który zaoferuje potencjalnym nabywcom akumulator o pojemności 6000 mAh, a dnia dzisiejszego firma DOOGEE zapowiedziała wprowadzenie modelu T6, który zostanie wyposażony w baterię.. 6250 mAh. Producent twierdzi też, że telefon wytrzyma 101 godzin ciągłego korzystania po uprzednim naładowaniu go do pełna. Urządzenie również może służyć jako bank energii, czyli nie będzie problemu z naładowaniem innego urządzenia poprzez DOOGEE T6. Pojemność baterii od razu nasuwa myśl – „oho, ależ to będzie grubas”, a to błąd, bo jak na tak pojemną baterię smartfon nie będzie wcale taki pulchny – 9,9 mm grubości.

Na ten moment nie znamy specyfikacji urządzenia, ale z wcześniejszych doniesień można wywnioskować, że DOOGEE T6  zostanie wyposażony w czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735, 2GB RAM, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej oraz aparat główny 8MP oraz 2MP do „selfie”. Cenę mamy poznać już niedługo, a sam smartfon ma trafić do sprzedaży już w listopadzie.

Źródło: mobpicker

Sprawdź najnowsze wpisy