Masz już dosyć telefonu, którego musisz ciągle ładować? DOOGEE szykuje smartfona dla Ciebie

Newsy

gopego_doogee_T6_960x540

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Jak wiadomo Chińczycy uwielbiają rywalizację. Każda część specyfikacji smartfona jest według nich możliwa do podrasowania,  a więc nie ma się co dziwić, że firmy prześcigają się w stosowaniu coraz to lepszych rozwiązań. Oto najlepszy przykład.

 

Niedawno pisaliśmy o smartfonie OUKITEL K6000, który zaoferuje potencjalnym nabywcom akumulator o pojemności 6000 mAh, a dnia dzisiejszego firma DOOGEE zapowiedziała wprowadzenie modelu T6, który zostanie wyposażony w baterię.. 6250 mAh. Producent twierdzi też, że telefon wytrzyma 101 godzin ciągłego korzystania po uprzednim naładowaniu go do pełna. Urządzenie również może służyć jako bank energii, czyli nie będzie problemu z naładowaniem innego urządzenia poprzez DOOGEE T6. Pojemność baterii od razu nasuwa myśl – „oho, ależ to będzie grubas”, a to błąd, bo jak na tak pojemną baterię smartfon nie będzie wcale taki pulchny – 9,9 mm grubości.

 

Na ten moment nie znamy specyfikacji urządzenia, ale z wcześniejszych doniesień można wywnioskować, że DOOGEE T6  zostanie wyposażony w czterordzeniowy procesor MediaTek MT6735, 2GB RAM, 16 GB rozszerzalnej pamięci wewnętrznej oraz aparat główny 8MP oraz 2MP do „selfie”. Cenę mamy poznać już niedługo, a sam smartfon ma trafić do sprzedaży już w listopadzie.

 

Źródło: mobpicker


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x