padfone2invite
Od czasu premiery Asusa PadFone nie minęło jeszcze wiele czasu, a na polskim rynku to interesujące urządzenie dostępne jest dopiero od niedawna. Dziwi więc fakt, że już na przyszły miesiąc tajwański producent zapowiedział oficjalną prezentację jego następcy.

Konferencja poświęcona PadFone 2 będzie miała miejsce 16 października bieżącego roku i odbędzie się równocześnie w dwóch odległych od siebie miejscach: w Taipei oraz w Mediolanie. Jesteśmy ciekawi, czy Asus zdołał znacząco usprawnić system działania smartfona dokowanego w tablecie, możemy być jednak pewni, że nowy PadFone będzie znacznie mocniejszy od swojego starszego brata. Ostatnie doniesienia wskazują na  to, że jego sercem będzie czterordzeniowy Snapdragon S4 Pro, jesteśmy więc ciekawi, czy równie dobrze prezentować się będzie pozostałą część specyfikacji.

Czy jesteście zainteresowani innowacyjnymi urządzeniami, takimi jak PadFone, czy wolicie raczej wybierać klasyczne, sprawdzone rozwiązania? Podzielcie się swoimi opiniami w komentarzach.

źródło: engadget.com 

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Piotr Andrzejewski